Zeliha Sunal, 2015 yılında ÇEVKO’nun yüzü olacak!

Zeliha Sunal, 2015 yılında ÇEVKO’nun yüzü olacak!

Çevko, müzik grubu Gripin ile 2014 yılında el ele vererek, Gripin’in konserlerindeki alanlara geri dönüşüm kutuları koymuş ve 5 ton ambalaj atığı toplayarak halkı geri dönüşüm konusunda bilinçlendirme çalışması yapmıştı. 2015 yılında da bu çalışmasına devam edecek olan ÇEVKO, bu yıl bu projesine geri dönüşüm kültürünün oluşumuna gönüllü destek verenbsevilen sanatçı Zeliha Sunal ile devam ediyor. ÇEVKO, 2015 yılında Zeliha Sunal ile birçok etkinlik düzenleyecek.Özellikle ev kadınlarına yönelik bir dizi proje kapsamında Zeliha Sunal, ÇEVKO ile Zeytinburnu Belediyesi’nin hayata geçirdiği “Evlerden Evrene” projesi dahil; kadınların alışveriş yaptığı önemli alışveriş mağazası zincirlerinde düzenleyeceği etkinliklerde; TV programları, viral ve sosyal medya kampanyasında yer alarak, Gripin’den sonra geri dönüşüm ve çevre bilincinin artmasına yardımcı olmaya devam edecek.
2014 yılında gençlerle yapılan başarılı çalışmalardan sonra, bu kez kadınlara ulaşacak olan ve onlara ambalaj atıklarının kaynağında ayrıştırılmasının önemini anlatarak “geri dönüşüm kültürü”nün yaygınlaşmasını sağlayacak olan ÇEVKO, yurt genelinde sürdürdüğü birçok çalışmayla da çevre bilinci ve temizliğine katkılarına devam edecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Magazin

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir