Yüzmek isteyeceğiniz en temiz sahiller

Yüzmek isteyeceğiniz en temiz sahiller

Bora Bora Adaları
Güney Pasifik’te Fransız Polonezyasında bulunan Fransız Denizaşırı toprağı olan Bora Bora adaları dünyanın en temiz adaları arasında bulunan egzotik adalardır.
bora_bora_adalari
Panari Adası
Japonya’nın Okinawa Adalarına bağlı olan Panari Adası da dünyanın en temiz sahillerinden biri olarak değerlendiriliyor. Adada yaşam olmamasına karşın tur şirketleri tarafından özel izinle turistler tarafından ziyarete açılıyor.
panari_adasi
Bonito Adası
Brezilya’nın Karaipleri olarak bilinen Bonito kasabası’nda yer alan dünyanın en temiz su kaynaklarına sahip olan Bonito nehri de berrak suyu sayesinde tercih edilen yerlerden biri.
bonito_adasi
Primosten
Akdeniz’de bulunan Hırvatistan’ın Dalmaçya sahilleri de dünyanın en temiz sahilleri arasında biliniyor. Primosten kumsalı da çok sayıda turist çeken sahillerden biri.
primosten_adalari
Cala Macarelleta
İspanya’nın Balear Adalarından Minorca Adasında bulunan Cala Macarelleta sahili de dünyanın en temiz sahiller arasında. Cala Macarelleta mavi ile yeşilin bir araya geldiği turistler tarafından ilgi duyulan gözde sahillerden biri.
cala_macarelleta_adasi

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir