Yüz Tipinize Göre Saç Modelleri

Yüz Tipinize Göre Saç Modelleri

Saç modelinizde değişiklik yapmak istiyor, ancak bir türlü modeline karar veremiyor musunuz?  Her yüz şekli için birbirinden güzel modeller var. Bakalım, sizin yüzünüze en uygun model hangisi. 
Düz Saç Ve Yuvarlak Yüz
Omuzlarınıza doğru uzayan, ön kısmı hafif katlı düz saç modeli, yuvarlak yüzünüzü daha uzun gösterir. Kalın kesilmiş, düz kaküller ise elmacık kemiklerinizi öne çıkarır.670x210-çift-copy-hair
Düz Saç Kare Yüz
Omuzlara doğru inen, katlı kesim düz saç modeli, keskin çene hatlarınızı daha yumuşak gösterir. Yandan ayırdığınız uzun perçemleriniz de geniş alnınızı kapatarak daha küçük görünmesine yardımcı olur.
Oval Yüz Ve Düz Saç
Göz hizanızdan başlayan katlı kesimler, yüzünüzü daha dolgun gösteri670x210-çift-copy-saççr. Dümdüz kesilmiş modellerden uzak durmalısınız.
Kıvırcık Ve Dalgalı Saç
Saçınızın uzunluğu omuz hizanızda ya da ensenizden biraz aşağıda olabilir. Uzun katlar, yandan ayrılmış uzun perçemler, kemiklerinize vurgu yaparak yüzünüzü daha güzel gösterir.
 Afro Saç
Kısa modeller, yüzünüze muhteşem bir denge katacaktır. Kulakları açıkta bırakacak oval kesimler size çok yakışacaktır

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir