Yurtdışında hem çalışın hem de gezin!

Yurtdışında hem çalışın hem de gezin!

Birçok insanın yurt dışına çıkma hayali vardır. Bunun en büyük engeli ise ekonomik yetersizliktir. Fakat artık günümüz dünyasında ülkelerin ve bu ülkelerde bulunan şirketlerin yaptığı anlaşmalar, geliştirdikleri projelerle yurt dışı hayaliniz o kadarda ulaşılmaz değil! Birçok proje ile yurt dışında hem çalışabilir hem de tatil yapabilirsiniz. Birçok Avrupa ülkesinin yanı sıra başta ABD olmak üzere Çin’den Kore’ye Tayvan’dan İngiltere’ye kadar bu projelerden faydalanabilirsiniz.
yurt-dışı-tatil
Hangi projelerde hangi işler yapılır?
İngilizce öğretmenliği: Eğer İngilizce’nin çok iyi ise yurt dışında İngilizce Öğretmenliği yapabileceğiniz işler arasında geliyor. Anadili İngilizce olmayan öğretmenleri fiyat nedeniyle de tercih eden Uzakdoğu ülkeleri özellikle yaz dönemlerinde üniversite öğrencilerine dönemsel işler veriyor. Örneğin Kore, Türkiye’den öğretmen alımı yapan ülkelerden biri.Bu ülkelerde çalışma ve kabul koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.globetrotterseducation.ca adresinden, Tayvan’da İngilizce öğretmenliği hakkındaki ayrıntılara da www.hess.com.tw’den ulaşabilirsiniz.

Diğer Meslek Grupları ise şöyle…
Cruse Gemileri – Gemiyle dünyayı dolaşıp para kazanabileceğiniz bir iştir.
Work and Travel Programı : Üniversite öğrencilerini kapsayan bu program ile yaz tatilinizde programa katılarak ABD başta olmak üzere birçok ülkeye giderek hem çalışabilir hemde doyasıya gezebilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir