Yurtdışına 4 yeni uçuş AtlasGlobal’den!

Yurtdışına 4 yeni uçuş AtlasGlobal’den!

2015 yılına büyük bir enerji ve yeni hedeflerle başlayan AtlasGlobal önce marka kimliğini değiştirdi. Daha sonrada yılın ilk yarısında büyük hedefler gerçkleştiren şirket Globalleşme anlamında önemli adımlar attı. Yurtdışı uçuşlarda 4 yeni rotayı birden satışa açan Atlasglobal bu proje kapsamında uçuş ağını genişletmeye Almanya, Hollanda ve Kırgızistan ile devam ediyor.

2015 başından itibaren “Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile kurumsal kimliğine yenilik katan Atlasglobal, artık yurtdışında herkesin ismini kolaylıkla söyleyebildiği 4 yeni hedefe uçuyor. Bu hedeflerin kapsamı alanında Atlasglobal’in yeni destinasyonlar Avrupa’da Amsterdam, Düsseldorf ve Köln, Asya’da ise Kırgızistan’ın başkenti Bişkek bulunmaktadır.
AtlasGlobal2
İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleşecek Atlasglobal’in yeni seferlerinin detayları şöyle:
Amsterdam: 18 Haziran’da başlayacak uçuşlar haftanın her günü gerçekleşiyor ve İstanbul’dan saat 10:00’da, Amsterdam’dan ise saat 13:30’da kalkıyor. Uçuşların fiyatları tek yönde her şey dahil 69 Euro’dan başlıyor.

Düsseldorf: 11 Haziran’da başlayacak uçuşlar haftanın her günü gerçekleşiyor ve İstanbul’dan saat 09:30’da, Düsseldorf’tan ise 12:50’de kalkıyor. Uçuşların fiyatları tek yönde her şey dahil 69 Euro’dan başlıyor.

Köln:11 Haziran’da başlayacak uçuşlar Perşembe, Cuma ve Pazar olmak üzere haftada 3 gün gerçekleşiyor ve İstanbul’dan saat 13:25’te, Köln’den ise 17:20’de kalkıyor. Uçuşların fiyatları tek yönde her şey dahil 57 Euro’dan başlıyor.

Bişkek: 16 Haziran’da başlayacak uçuşlar Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere haftada beş gün gerçekleşiyor ve İstanbul’dan saat 18:55’te, Bişkek’ten ise Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri saat 04:10’da kalkarak 06:55’te İstanbul’da oluyor. Bişkek uçuşlarının fiyatları tek yön her şey dahil 139 USD’den başlıyor. Atlasglobal yolcuları Amsterdam, Düsseldorf, Köln ve Bişkek’e İstanbul bağlantılı olarak yurtiçi ve yurtdışı diğer uçuş noktalarından uygun bekleme süreleri ile rahatça seyahat edebiliyor.

Kaynak :www.atlasglb.com

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir