Yurtdışı tatilinizde en ucuz GSM Operatörü!

Yurtdışı tatilinizde en ucuz GSM Operatörü!

Yurtdışına ilk defa çıkma planı içerisinde olanların en çok düşündüğü şey Türkiye ile nasıl iletişim kurabileceğidir. Türkiye’deki yakınlarıyla telefonlaşma gereksinimi için aklı bir hayli karışan tatilcilerin en çok maddi zarara düştüğü konular arasında da bu geliyor. Bazen sadece telefon açıp konuşmak bile o ülkedeki seyahat masrafınızı 2’ye katlayabiliyor. Kabus dolu faturalar tatilinizde sinir bozucu olabilir. Sadece arama gereksinimleri değil, son yıllarda yaygınlaşan akıllı telefonlar ile internete girme gereksinimi de faturanızı bir hayli artırıyor. Tatiluzmani.tv sizlere yurtdışında en ucuz GSM operatörünü araştırdı.
Yurtdışı-Arama
Peki yurtdışı seyahatlerinde en hesaplı tarifeleri sunan gsm operatörleri ve paketleri nedir? Artık yurtdışına çıktığınızda fatura korkusu olmadan Türkiye’deki yakınlarınızı arayabileceksiniz.Hangi operatörün, hangi şartlardaki kampanyaları yurtdışı seyahatlerde fiyat/yarar olanağını sunuyor? Tatil veya seyahat edeceğiniz ülkede o ülkenin GSM hattını alamıyorsanız, en mantıklı ve ekonomik olan Türkiye’de kullandığınız hatta yurtdışında da kullanabileceğiniz özelliğini açtırmanız. Bununla birlikte kullandığınız GSM operatörünün yurtdışı paketlerini inceleyerek bir paket satın alabilirsiniz. Operatörlerin güncel yurtdışı paketlerine ise kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

> Avea’dan Faturalı Hatlar için Yurt Dışında Kullanım Paketleri
> Avea’dan Faturasız Hatlar için Yurt Dışında Kullanım Paketleri
>Turkcell’den Faturalı Hatlar için Yurt Dışında Kullanım Paketleri
>Turkcell’den Faturasız Hatlar için Yurt Dışında Kullanım Paketleri
>Vodafone’dan Faturalı Hatlar için Yurt Dışında Kullanım Paketleri
>Vodafone’dan Faturasız Hatlar için Yurt Dışında Kullanım Paketleri

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir