Yurt dışına kargoyu ucuz göndermenin yolları!

Yurt dışına kargoyu ucuz göndermenin yolları!

Yurtdışına kargo göndermek hepimizi endişelendiren bir durumdur. Gönderilen kargoların ne kadar sürede teslim edileceği ve ne kadar bir ücret ödeneceği merak konumuz olur. Hatta bazen kargomuzun ulaşıp ulaşmadığından dahi şüphe duyarız. Biz de sizlere yardımcı olmak adına yurt dışına kargoyu güvenilir ve ucuza göndermenin yollarını araştırdık;

Yurt dışı kargo konusunda en ucuz hizmeti PTT vermektedir. Ancak bu yolla gönderilen kargoların varış birimine ulaşma süreleri özel firmalara göre daha uzun olabilir. PTT üzerinden uygulanan yurt dışı gönderileri genelde 15 ile 25 gün içinde alıcıya iletiliyor. Yurt dışına kargo göndermenin diğer bir ucuz yolu ise son dönemlerde kullanımı daha da yaygınlaşan online kargo şirketleridir. Bu şirketler ile yurt dışına kargo göndermeden önce kargo ile ilgili bilgiler internet sayfasındaki forma girilir ve bu veriler değerlendirilerek kargo ücreti hesaplanır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir