Yurt dışı tatilinde yardımcı olacak yabancı dil öğrenme uygulamaları!

Yurt dışı tatilinde yardımcı olacak yabancı dil öğrenme uygulamaları!

Yurt dışına seyahate çıkmak bazı hazırlıklar gerektirir. Dünya üzerinde bir çok kişi dil bilmeden seyahat ediyor. Görülmesi gereken bir sürü harika ülke var ve seyahatlerimizden tam anlamıyla faydalanmak için yeni bir dil öğrenmek muhteşem bir neden. Biz de sizler için yurt dışı tatilinde yardımcı olacak yabancı dil öğrenme uygulamalarını araştırdık;
HiNative: HiNative’de, aklınıza gelebilecek tüm diller hakkında sorular sorabilir ve dünyanın dört bir yanındaki gerçek anadil konuşurlarından yanıtlar alabilirsiniz. Yaygın kullanılan dillerle ilgili kısa dersler, ipuçları ve oyunlar da mobil uygulamada erişebileceğiniz seçenekler. Ayrıca etkileşimde bulunduğunuz kişilerle seyahat önerileri ve gezilmesi gereken yerler konusunda konuşabilirsiniz.
yabanci_dil_ogrenmek_icin_en_iyi_uygulamalar
Memrise: Dünyanın tanınmış hafıza koçu Ed Cooke tarafından tasarlanan Memrise uygulaması, oyunlar sayesinde dil öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyor.
yabanci_dil_ogrenmek_icin_en_iyi_uygulamalar_2
Duolingo: Dünyanın en popüler dil öğrenme uygulamalarından olan bu uygulama, okumayı, yazmayı, dinlemeyi ve konuşmayı öğreten kısa dersler ve oyunlarla doludur.
yabanci_dil_ogrenmek_icin_en_iyi_uygulamalar_3
Mondly: Oyun oynar gibi İngilizce öğrenebileceğiniz Mondly uygulaması ile diğer uygulamaların aksine çok sıkılmadan İngilizce öğrenebilirsiniz.
yabanci_dil_ogrenmek_icin_en_iyi_uygulamalar_4

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir