Yılbaşı’nın en güzel kutlandığı yerlerde tatil!

Yılbaşı’nın en güzel kutlandığı yerlerde tatil!

Yeni yıl yaklaştıkça; mutluluk, şans, ve para dileklerimiz de artar. Yeni yıla çok az bir zaman kaldığı şu günlerde hepimiz yılbaşı planları yapmaya başladık. Kim yeni yılı muhteşem bir atmosferde eğlenerek geçirmek istemez ki? Saatler 12’yi vurduğunda nerede olacağınıza henüz karar veremeyenlerdenseniz mutlaka sizin için araştırdığımız yerlere göz atın!
Finlandiya – Santa Claus Köyü: Finlandiya’nın kutup bölgesi Lapland’daki “Santa Claus Village”, yani Noel Baba Köyü, 2017 yılında tam 160 bin kişi tarafından ziyaret edilmişti. Burada yeni yıla kuzey ışıklarını izleyerek girebilir, Noel Baba ile fotoğraf çekilebilir, eğlence parkında çocuklarınız Noel Baba’nın elfleriyle tanışıp onlarla tarçınlı kurabiye yapabilir, ren geyiği kızaklarını kullanmayı öğrenebilir onlarla vakit geçirebilirsiniz. Donmuş nehirde balık tutmayı deneyebilirsiniz.

İzlanda – Reykjavik: Noel Baba’nın İzlanda’daki versiyonu olan 12 Yule Lads, şehrin tüm meydanlarını ve pencerelerini heykelleriyle süslüyor. Kuzey Işıkları’nın arka planda görünme ihtimali de oldukça yüksek olan bu yer, en sıra dışı yeni yıl kutlamalarından birini sunuyor!

Slovakya – Bratislava: Slovakya’nın başşehri olan Bratislava, farklı bir yılbaşı geçirmek isteyen turistlerin listelerinde yer alıyor. Burada Tuna Nehri boyunca düzenlenen açık hava konserleri ve partilere katılan on binlerce turistten biri de siz olabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir