Yeşil Burun Adalarında efsane bir tatil!

Yeşil Burun Adalarında efsane bir tatil!

Tatilinizi Atlas Okyanusunda geçirmek ister misiniz ? Yeşil Burun Adaları 10 ada ve 8 adacıktan oluşur. Tatil için en güzel adalar ise Santiago, Santo Antoa, Boa Vista’dır. Bu adalar turizm açısından inanılmaz gelişmiştir. Yurtdışında tatil yapmak istiyorsanız bu haberimiz tam da sizler için. Tatil planlarına başladınız fakat nerede yapacağınızı bilmiyor musunuz ?
yeşil_burun_adaları
Yeşil Burun Adaları tam da sizlere göre. Harika plajları tertemiz havaları ile bu adalar aklınızı başınızdan alacaktır. Bu adalarda harika canlıları ve bitkileri keşfedebilir, çok huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Bir Afrika ülkesi olarak da bilinen adalar inanılmaz manzaraları ile sizleri büyüleyecek. Ayrıca balayı içinde en iyi seçim Yeşil Burun Adaları olacaktır. Konaklama içinde birçok otel, pansiyon hizmetinizde olacaktır. Hem ucuz hem de güzel bir tatil arıyorsanız bu adalar tam da sizler için!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir