Yazın allık kullanımı!

Yazın allık kullanımı!

Yaz aylarında ve tatilde de biz kadınlar asla güzelliğimizden ödün vermeyin. Fakat tek sorun artan sıcaklarla beraber terleyip o makyajın akmasıdır. Yaz aylarında güzelliğinize güzellik katmak ister misiniz ? İşte bunun tüyoları bu haberimizde! Allık ile daha farklı bir görüntüye sahip olduğunuzu biliyor muydunuz ? Allık ve pudra kullanarak makyajınızda mucizevi şeyler yaratabilirsiniz. Makyajda en önemli nokta elmacık kemikleridir.
allık
Eğer elmacık kemikleriniz çıkık değilse pudra ve allıkla gölgelendirme yapabilirsiniz. Tek fark pudrayı geriye doğru sürmeniz olacaktır. Çarpıcı bir makyaj istiyorsanız kendinizi renklendirin. Yanağınız da şeftali rengi bir allık harika duracaktır. Ayrıca allık yüzünüzü olduğundan daha ince gösterecektir. Yapmanız gereken tek şey yanak bölgenizin ortasından başlayarak kulaklarınıza doğru allığınızı uygulamaktır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir