Yaz ayları için saç stilleri!

Yaz ayları için saç stilleri!

Her mevsimde beğendiğiniz ya da kestirdiğiniz saç biçimleri farklı olur. Bu yaz ayları için de geçerlidir. Uzmanlar rahat edeceğiniz şekilde saçları kestirmenizi öneriyor. Mesela sıcak havalarda saçlarından bunalanlar kesinlikle kısa saç modelleri sizlere göre. Bunların dışında yaz aylarında özellikle parıldayan açık kumral, sarı ve kızıl gibi renkler daha çok tercih edilir.
saç_stilleri
Gittikçe artan sıcaklarla birlikte saçlarını kestirmek isteyen ama korkan hanımlarımız için de en iyi öneri orta boylar olacaktır. Küt kesim her zaman bu sıcak havalarda moda olacaktır. Ayrıca denizden yıpranan saçlar için de genellikle idare edilmesi kolay, kısa saçlar her zaman tercih edilenler olacaktır. Tatilinizi saçlarınızdan sıkılarak geçirmeyin. Çok kısa kestirmek istemiyorsanız da küt veya omuzlara gelen modelleri tercih edebilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir