Yaşlanma ilaçla yavaşlatılabilir!

Yaşlanma ilaçla yavaşlatılabilir!

Yaşlanmanın ilaçla yavaşlatılabildiğini biliyor muydunuz ? Bu tatil için harika bir fırsat. Tatilden önce gençleşmek güzelleşmek ister misiniz ? Yaz aylarında kendinize biraz bakım yapmak hiçte fena olmayabilir. Yaşlanma sürecini yavaşlatmak için yapılan çalışmalar sonucu bilim adamları tarafından yaşlanmayı yabaşlatabilecek bir ilaç tespit edildi. İlacın CLK-1’i kodlayan genin aktif olmasını engelleyerek yaşlanma sürecini yavaşlatabileceği belirtildi.
yaşlanmayı-geciktiren-ilaç
Bu ilaç hayvanlarda Alzheimer , Parkinson gibi hastalıkları ilerlemesini tam tersine çevirdi. Fakat insanların bu ilacı kullanabilmesi için daha birçok araştırma gerekiyor. Bunca zaman bir yaşlanma için bir de zayıflama için birçok ilaç denendi. Fakat uygulananlar çok az. Sizde kendinize biraz daha güzellik katmak ister misiniz ? Tatilinizi ve ömrünüzü yaşlanmadan, gencecik teniniz ile geçirin!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir