Yangtze Nehrinde sıradışı tatil!

Yangtze Nehrinde sıradışı tatil!

Asya Kıtası’nın en büyük nehirlerinden biri olan Yangtze nehri Çin’de bulunuyor. Bu nehir görenleri adeta büyüleyecek bir özelliğe sahip. Bu nehri hayatınız boyunca en az bir kere görmelisiniz. Çin’de tatil yapmak herkesin isteği olabilir. Tatil planları da başladığına göre yurt dışında ayrıcalıklı bir tatil sizleri bekliyor. Çünkü Yangtze nehrine hayran kalmamanız için hiç bir sebep yok. Üstelik çevresinde ki yemyeşil alan da doğa turizmi için çok uygun.
yangtze_nehri
Yani çadırınızı alın bir uçağa atlayın ve bu nehrin tadını çıkarın. Bu nehrin bir diğer özelliği ise dünyada bir ülkeyi tamamen sulayan en büyük nehir olmasıdır. Nehrin suları Şanghay denizine dökülür. Şanghay bir liman kentidir ve sizlere dilediğini tatil fırsatını sunabilir. Çin’de istediğiniz gibi eğlenebilir, yemekleri tadabilir, kültürünü öğrenebilirsiniz. Bunların dışında da bu inanılmaz nehrin tadını çıkarabilirsiniz. Yangtze Nehri tatil için sizleri bekliyor!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir