Yağmurlu havaları değerlendirmenin 7 yolu

Yağmurlu havaları değerlendirmenin 7 yolu

Hafta boyunca planını yaptığınız hafta sonu geldi çattı, Fakat hava kapalı ve şansınıza küsün ki yağmurlu. Üzülmenize gerek yok haftasonunda evden çıkmadan yapabileceğiniz en güzel 7 hareketi sizler için açıklığa kavuşturduk. Listemize göz atmanızda yarar var, işte o lisete şu şekilde.
1- Erken uyanma gününüz bugün değil. Alarmınızı haftasonu boyunca kapalı tutun ve doyasıya uyuyun. Hafta başından beri özlemini kurduğunuz dinlenme seansı işte yanı başınızda. Dilediğiniz kadar uyuma fırsatını kendinize sunabilirsiniz.
2- Evde tembellik yapmak için oldukça doğru bir zaman. Pijamalarınız ve biraz çereziniz ile televizyon karşısına geçin. En sevdiğiniz dizinizi, yada programınızı açın ve tatilinizin keyfini çıkarın.
3- Hafta başından beri hayalini kurduğunuz bilgisayarınız ile vakit geçirmek için ne duruyorsunuz. İşte size fırsat, bütün gün yayıla yayıla bilgisayarınız ile zaman geçirebilirsiniz.670x210(çift-foto)-Kurtarıldı-evde-tatil
4- Siz evden çıkamıyor olabilirsiniz, ama bu arkadaşlarınızın size gelmeyeceği anlamına gelmez. Hemen bir telefon edin ve arkadaşlarınızı evinize davet edin. Eminiz ki oyun oynayıp onları yenmek keyfinize keyif katacaktır.
5- Uzun zamandır kitap okumuyor musunuz ? Daha ne bekliyorsunuz, kütüphanenizden dilediğiniz kitabı seçin ve okumaya koyulun. Belki hoşunuza giden kısımların altını çizebilirsiniz.
6- Şansınıza haftasonuna denk gelen bir futbol maçı yada dizi mi var. Eğer maç izleyecekseniz arkadaşlarınızla evi adeta bir tribüne çevirebilirsiniz. Fakat dizi izlemeye karar verdiyseniz yine arkadaşlarınız ile birlikte keyifli saatler sizleri bekliyor olacak.
7- Uzun zamandır düzlemediğiniz odanızı yada temizlemediğiniz evinizi derleme ve toplama vakti geldi çattı. Evinizi ve odanızı daha düzenli ve daha temiz kılmak için yeteri kadar vaktiniz var, artık bir yerden başlamalısınız.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir