Volkan Şimşek, Qm Awards’ta ”en iyi kaliteli otel yönetimi” ödülünü aldı!

Volkan Şimşek, Qm Awards’ta ”en iyi kaliteli otel yönetimi” ödülünü aldı!

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management Ödülleri, ‘Qm Awards 2017‘ dün sahiplerini buldu. Bu yıl 8.’si gerçekleşen törende markalaşma sürecini tamamlayan ve sürdürülebilir bir yönetim tarzını benimsemiş, Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektörüne katma değer sağlamayı sürdüren ve bunu ilke haline getirmiş olan tüm sektör paydaşlarını rol model olarak sektörün değerlendirmesine sunmaktadır. Bu yılın Qm ödüllerinde ilk kez verilen en iyi Turizm ve Otel Profesyoneli klasmanında ödülü Jacaranda Otelleri Ceosu Volkan Şimşek aldı.

Volkan Şimşek kimdir?
Volkan Şimşek 1968 yılında Ankarada doğdu. Hacettepe Üniversitesi İktisadi idari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun olan Şimşek eğitimine Almanya Dortmunt üniversitesinde İşletme okuyarak devam etti. Kariyerine 1994 yılında Alman Club oteller zinciri Robinson Clublerde başladı. Robinson bünyesinde değişik görevlerle deneyimini arttıran Şimşek kariyerine Side Blue Waters Club ve Kempinski Hotel the Dome da Genel müdür olarak devam etti. Ceo olarak ÖGER tura ait Majesty Hotels’i ve DER tours’ a ait altında Club Calimera, LTİ hotels ve Primasol grubunu yönettikten sonra Vice President olarak Rixos Hotels bünyesinde 10 otelin açılışında görev yaptı. Volkan Şimşek 2014 yılından beri Bünyesinde Magic life Jacaranda, Magic Life Masmavi ve Almanyada Hamburg yakınlarında bulunan Schloss Lüdersburg Hotel Golf ve spayı bulunduran Jacaranda Hotelleri’nin Ceo’su olarak profesyonel hayatına devam etmektedir. Volkan Şimşek 2006 ile 2010 yılları arası iki dönem Profesyonel otel yöneticileri deneği POYD’un başkanlığını yapmıştır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir