Vaktiniz Varken Ziyaret Edin

Vaktiniz Varken Ziyaret Edin

Güzel ülkemizin keşfedilmemiş ve imara henüz açılmamış beldelerini sizler için sıraladık.
Bozcaada : Tam anlamıyla kültürel bir zenginlik olan ada son zamanlarda imar problemleri ile boğuşuyor.Ancak getirilen düzenlemeye göre adanın belirli tarımsal alanı kapsayan kısmında inşaat yapılabilecek.
Bozcaada
Asos : Huzurun kelime anlamının karşılık bulduğu yer diyebiliriz Asos içn.Heniz herhangi bir imar sorunu ile karşılaşmamış olan Asos,Milli Adası ve zeytin ağaçları ile göz dolduruyor.
Asos
Ayvalık : En büyük tabiat parkı olarak adlandırabildiğimiz Ayvalık,geçtiğimiz yıl imar problemi ile karşılaşmıştı.Ancak halkının bilinçli tepkileri sayesinde imar probleminin üstesinden geldi.
Ayvalık
Datça : Ülkemiz sınırları içerisinde görebileceğimiz en nadide yerlerden biridir Datça.Fakat imar problemleriyle başının dertte olduğunu söyleyebiliriz.Tarihi dokusu ve eşsiz denizi ile Datça’yı görmek için vaktiniz kısıtlı olabilir.
Datca
Kalem Adası : Dikili mevkilerinde bulunan Kalem Adası’nda bir otel dışında yerleşim alanı yok.Denizinin güzelliğinden ötürü Türkiye’nin Maldivleri niteliğinde.
Kalem-Adası

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir