Üzüm çekirdeği kanserden koruyor!

Üzüm çekirdeği kanserden koruyor!

Kanserden korunmanın doğal yollarla da mümkün olduğunu biliyor muydunuz ? Evet yanlış duymadınız. Kendinize iyi bakarsanız, beslenmenize dikkat ederseniz kanserden korunabilirsiniz. Hala tedavisinin bulunamadığı düşünüldüğü zaman tüm insanlar ciddi şekilde tehlike altında. Sizde bu tehlikeden yediğiniz besinlerle korunabilirsiniz. Mesela siyah üzüm ve çekirdeği. Üzüm çekirdeğinin içerdiği Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerinin kanser oluşumunu engellediği kanıtlanmış bir gerçektir.
kanserden-korunmak
Ayrıca üzüm çekirdeğinin kalp damar ve şeker hastalarına şifa olduğu, bu nedenle bu meyvenin çekirdeğiyle birlikte tüketilmesi gerektiği de uzmanlar tarafından her gün dile getiriliyor. Yemesi daha kolay olduğu için çekirdeksiz üzüm tüketme alışkanlığınıza son verin. Üzümü çekirdeği ile birlikte tüketerek sağlığınıza çok büyük bir katkıda bulunacaksınız. Çekirdekli üzüm ile kanserden korunacak, sağlıklı ve uzun bir hayat süreceksiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir