Uşak’ta piknik en iyi nerelerde yapılır?

Uşak’ta piknik en iyi nerelerde yapılır?

Güneşli günler yüzünü göstermeye başladı… Şimdi artık piknik zamanı! Bu hafta sonu tatilinde piknik sepetinizi hazırlayın ve muhteşem mesire yerlerinde sevdiklerinizle keyifli bir zaman geçirin! Biz de Uşak’ta mesire yeri arayanlar için en iyi piknik alanlarını derledik;
Akse Çamlığı: Uşak kent merkezinden 3 km uzaklıkta kentin kuzey doğusundadır. Çamlıkta günübirlik tesis, piknik üniteleri, çeşme ve idari binası bulunmaktadır.

Çokkozlar: Merkeze 3 km uzaklıkta yer alan bu mesire yeri, tarihi bir alandır. Yenileme çalışmaları 2009 yılında bitmiş, alan genişletilmiş ve çevre düzenlemesi yapılmıştır.

Ilıcak Subaşı Şelalesi: Uşak’ın dinlenilen, eğlenilen ve keyifli yürüyüş yapılabilen noktalarından biridir Ilıcak Subaşı Şelalesi. İzmir-Uşak çıkışında bulunan parkta piknik de yapılabiliyor.

Huzur Park: Park bünyesinde: piknik ve dinlenme alanları, oyun alanları, futbol sahası, tenis kortları, yüzme havuzu ve spor tesisleri bulunmaktadır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir