Ünlülerin yeni trendi; saç tebeşiri!

Ünlülerin yeni trendi; saç tebeşiri!

Modayı yakından takip eden bayanları bu haberimize alalım. Modanın sınır tanımadığı şu günlerde yeni trend ise saç tebeşiri! Hollywood ünlülerinin son günlerde favorisi olan bu trend, saçlarımızı çok kısa süre içerisinde istediğimiz renge çevirmemize yardımcı oluyor. Saç tebeşiri her saç tipine ve rengine uygulanabilir. Ancak, bu ürün kalıcı bir ürün değildir ve gündelik olarak kullanılmalıdır.

Ayrıca elbiselerinize renk geçirebileceğini de hatırlatmakta fayda var. Hem fiyat açısından uygun olması, hem çok fazla renk seçeneğine sahip olması, hem de kolay uygulanması ve temizlenmesi, saç tebeşirini popüler yapan sebepler arasında yer alıyor. Uygulaması ise oldukça basit; Saçınızın ucundan minik bir tutam alıp hafifçe ıslatıp üzerine bolca renkli tebeşir sürüyorsunuz.

Farklı renklerde, karışık tutamlar halinde tekrarlıyorsunuz. Tebeşiri saça renk verinceye kadar sürdükten sonra fırçayla hafifçe tarayıp, sıcak maşa veya düzleştirici ile ısıtıp sabitliyorsunuz. Saç tebeşirinin rengi yıkayıncaya kadar sürer ve yıkadığınızda kolayca çıkar. Açık renkli saçlarda daha etkili ve kalıcı olsa da koyu renkli saçlarda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Magazin

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir