Ünlülerin tatil rotası Meksika – Cancun!

Ünlülerin tatil rotası Meksika – Cancun!

Latin Amerika Turları’nda en çok tercih edilen bölgelerden olan Meksika yaz tatili boyunca birçok ünlüyü ağırlıyor. Son yılların en gözde turizm ülkelerinden olan Meksika’da deniz, kum ve güneş muhteşem.

Dünyaca ünlü sahilleri, mavinin tüm canlılığını içine hapsetmiş denizi, beyaz inci kumuyla dolu plajları Meksika tatilini ayrı bir yere koyuyor. Son yılların en gözde tatil yörelerinden olan Meksika kıyılarında sadece deniz turizmi değil antik maya kültürününde izleri yatıyor. Birçok ünlü isminde tatil rotasını belirlerken ilk sırada tuttukları Meksika’da turizmin en canlı olduğu yer ise Cancun!
Cancun
Güzellikleri dilden dile dolaşan plajlarıyla Cancun, en son geçtiğimiz Nisan ayında Rus manken Irina Shayk ve annesini ağırlamıştı. Bölgenin en şık otellerinden birine yerleşen genç model, özel tekneyle deniz turu yaparken görüntülendi. Bikini ve şapkasıyla Meksika’nın renkli hayatına uyum sağlayan Irina Shayk, Ronaldo’dan ayrıldıktan sonra stresten uzak keyifli bir tatil yapmanın mutluluğu içerisindeydi.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir