Ünlü çiftin düğününü televizyondan canlı izleyebileceksiniz!

Ünlü çiftin düğününü televizyondan canlı izleyebileceksiniz!

Aşklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çiftinin bu aşkı evlilikle taçlandırmasına az bir zaman kaldı. 21 Mayıs olarak belirledikleri nikah tarihlerini kandile denk geldiği için 14 Mayıs’a çeken çift, düğün hazırlıklarıyla meşgul. Türk magazin basını tarafından yakından takip edilecek Cunda’daki düğün için yabancı basın da harekete geçti.
sinem_kobal_kenan_imirzalioglu_dugun
İmirzalıoğlu’nun geniş hayran kitlesine sahip olduğu Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan ‘MBC4’ kanalı ile tüm dünyada yayınlanan ‘BBC Entertainment’ kanalı, 14 Mayıs’ta Cunda’ya bir muhabir ile bir de kameramanını gönderiyor. Yine ‘Karadayı’ dizisinin reyting rekorları kırdığı Yunanistan’dan da ‘My TV’ ile dergiler de birer muhabirleriyle düğünü takip edecek. Yaklaşık 1 ay sonra Cunda’da yaşanacak Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu zirvesi, esnafı da şimdiden oldukça heyecanlandırdı. İmirzalıoğlu’nun kendi ile Kobal’ın ailesi ve dostları için 3 oteli tamamen kapattığı Cunda’daki esnaf, ünlü simaların da katılacağı düğün töreninden oldukça umutlu.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Magazin

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir