Üniversitelilere özel yerli sosyal medya uygulaması: Usity!

Üniversitelilere özel yerli sosyal medya uygulaması: Usity!

Sadece üniversite öğrencilerinin ve mezunlarının, anonim şekilde kullanabildiği Usity uygulamasına ilgi gittikçe artıyor. Peki nedir bu uygulamanın özellikleri? Usity ile kampüste neler olup bitiyor takip edebileceğin, diğer öğrencilerle ve mezunlarla iletişim kurabileceğin şahane bir ortam seni bekliyor.

Türkiye’nin en iyi teknik üniversitelerinden olan ODTÜ’de kullanılmaya başlanan uygulama, zamanla ülkemizdeki farklı üniversitelerde kullanılmaya başlandı. Üniversitenizin size verdiği öğrenci e-posta adresiyle üye olabildiğiniz Usity, anonim bir kimlikle sosyal medya deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Ayrıca eğer mezun durumdaysanız, standart e-posta adresinizle üyelik oluşturabiliyorsunuz. Bu aşamada, e-posta adresinize Usity destek ekibi tarafından gönderilen mesajını, mezun olduğunuzu ispatlayacak şekilde cevaplamanız gerekiyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir