Ücretsiz Spotify Kullanıcılarına Yeni Kısıtlamalar Gelebilir!

Ücretsiz Spotify Kullanıcılarına Yeni Kısıtlamalar Gelebilir!

Dünyanın en iyilerin arasında olan Spotify, özellikle ücretsiz de kulanılabilir olmasıyla kullanıcı sayısında büyük oranda yükselme görülmüştür. Ancak ortaya çıkan haber yüzünden ücretsiz üyelik sahibi kullanıcılarının morallerinin bozulacağı gözüküyor.
spotify_1_1
Digital Music News’in haberine göre ücretsiz kullanıcılarda olan reklam, şarkı atlama sınırı, çevrimdışı dinleyememe gibi kısıtlamalar getiren Spotif, bu kısıtlamaları daha da arttıracak.
spotify_1_2
Spotify, ücretsiz üyeleri artık tüm müzik arşivini dinleme imkanını geri alacak. Ücretsiz üyeliğe sahip olanlar yeni kısıtlamalarla birlikte belirli şarkıları, hazırlanmış kısa sürelik demosunu dinlemekle yetinecekler.
spotify_1_2_3
Habere göre bu durumun sebebi ise Sony, Universal ve  Warner Bros. gibi şirketler de olan anlaşmasının Ekim ayında sona ermesi. Lisans anlaşmalarının devam etmesi konusunda pes etmeyip devam eden Spotify, sözleşmeleri ise henüz yenileyebilmiş değil.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir