TUROB’dan kınama ve başsağlığı mesajı

TUROB’dan kınama ve başsağlığı mesajı

6 Ocak tarihinde İstanbul ve Türkiye’nin en çok turist çeken yerlerinden birisi olan İstanbul Sultanahmet’teki Turizm Polisi Şube Müdürlüğü’ne gerçekleştirilen canlı bombalı saldırısında 1 polisimiz şehit olmuştu. TUROB Yönetim Kurulu  bugün de saldırıyla ilgili kınama ve başsağlığı mesajında bulundu.

TUROB açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

6 Ocak 2015 tarihinde İstanbul Sultanahmet’te bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Turizm Şube Müdürlüğü binasına düzenlenen terör saldırısı neticesinde Polis Memuru Kenan KUMAŞ’ın şehit olduğunu büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Ülkemizin istikrarını, birlik ve bütünlüğünü hedef aldığını düşündüğümüz bu menfur saldırıyı şiddetle kınadığımızı belirtir, emniyet güçlerimizin olayın faillerini kısa süre içerisinde yakalayacağı beklentisi ile hayatını kaybeden polis memuru Kenan Kumaş’a Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz. 

TUROB Yönetim Kurulu 

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir