Türkler, hangi ülkelerde ucuz tatil yapabilir?

Türkler, hangi ülkelerde ucuz tatil yapabilir?

Malum, Türkiye’de yaşayanlar için para birimimizdeki düşüş bizi yurt dışı tatil hayallerinden mahrum bıraktı. Ama imkansız değil! İşte ucuz bir tatil yapabileceğiniz ülkeler;
Azerbaycan: Dil sorunu yaşamayacağınız bir ülke olan Azerbaycan, Avrasya’nın egzotik ülkesi olarak anılıyor. Kapıda vize alabileceğiniz bu ülke ucuz fiyatları ile de Türklerin uğrak noktası. Ancak şunu da belirtelim uçak fiyatları biraz pahalı.

Bosna – Hersek: Bosna Hersek, Balkanlar’ın tarihi ve turistik yerleriyle meşhur ülkelerinden biridir. Bosna – Hersek; ucuz konaklaması, ucuz yemekleri ve ucuz uçak bileti ile Türk vatandaşları için oldukça uygun bir ülke.

Gürcistan: Karadeniz’in kıyısında olan Gürcistan’a Türkiye’den kimlik ile geçiş yapılabildiğinden birçok tatilci yılın her döneminde bu ülkeye seyahat etmektedir. Gürcistan, pazarlarıyla, irili ufaklı dükkanlarıyla, esnafları ve halkıyla ülkemizi de andırıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir