Türkiye’ye en yakın 4 yurtdışı tatili

Türkiye’ye en yakın 4 yurtdışı tatili

Yurt dışında iyi bir tatil yapabilmek için önce nereye gideceğinizi bilmeniz gerekir. Türkiye’den de fazla uzaklaşmak istemiyorsanız bu haberimize bir bakınız… Hem zamandan kazanarak tatilinizi uzatabilir hem de keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.
Girit
Yunanistan’ın en büyük adası olan Girit İstanbul’dan tam olarak 1 saat 35 dakika sürüyor. Hem yakın hem de tatil için harika bir yer. Farklı koylarıyla dikkatinizi hemen çekeceğinden eminim.
Prag
Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden biri olan Prag İstanbul’dan 2 saat sürüyor. Tarihi güzellikleriyle birlikte bir çok gezilecek olan Prag mutlaka listeniz de olmalı. Hitler’in 2. Dünya Savaşında bombalamaya kıyamadığı bu şehir her şeyiyle mükemmel.
yurtdışı_tatil
Podgorica
Yeni ülkelerden biri olan Karadağ’ın en büyük şehri Podgorica bir çok güzelliğe sahip. Güzel plajlar ve saklı kalmış koylar sizleri bekliyor. Ayrıca İstanbul’dan 1 saat 15 dakika da ulaşabilirsiniz.
Venedik
Venedik denilince akla ilk olarak Aşıklar Şehri geliyor. Sanatın tam merkezi olan Venedik hepimize kapılarını açıyor. Uçuşlar tam olarak 2 saat sürüyor.
yurtdışı_tatil1

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir