Türkiye’nin en iyi 4 kamp alanı!

Türkiye’nin en iyi 4 kamp alanı!

Bazen hepimizin kafa dağıtmaya, huzura ihtiyacı olur. Bu zamanlara tatilimizi denk getirmek çok iyi bir fikir olabilir. Türkiye’de ki bu 4 kamp alanı da sizlere hem kafa dinlemeyi hem de huzuru sunuyor. Güvenliği ve güzelliği açısından herkesi kamp yapmaya çağırıyor! Sadece kamp da değil, doğa yürüyüşü ve piknik için de çok uygun yerler. Hafta sonu tatilinizi renklendirmek istiyorsanız, her şeyden önce kafanızı dinlemeye ihtiyacınız varsa bu 4 kamp alanı sizler için harika olacaktır!
Dilberdüzü
Türkiye’nin en yüksek 4. dağı olan Kaçkar Dağı’na ulaşmak isteyenler burada konaklama yaparlar. Hem piknik alanı hem de kamp alanı olarak kullanılabilen bu yer sizleri sakinliğe ve huzura çağırıyor.
Küre dağları
Eşine çok ender rastlanan karstik ormanlar kamp için harika alanları oluşturuyorlar. Kastamonu sınırında olan Küre Dağları 2000 yılında Milli Park statüsü kazandı.
kamp_alanları
Ağrı Dağı
Avrupa ve Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı havanın iyi olduğu günlerde kamp için çok uygun! Zirve noktası bütün dağcıların gözünü koyduğu bir yer. Değişik bir tatil yaşamak isteyenler gidebilirler.
Ayder Yaylası
Karadeniz Bölgesinin en gözde alanı olarak bilinen Ayder Yaylası kaplıcası ve doğal güzellikleriyle son zamanlarda en çok turist çeken yerlerden biridir. Her bütçeye hitap etmesiylede harika bir tatil alanıdır.
kamp_alanları1

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir