Türkiye’nin adrenalin yüklü tatil yerleri!

Türkiye’nin adrenalin yüklü tatil yerleri!

Neden tatilinizi unutamayacağınız anılarla ve maceralarla taçlandırmıyorsunuz? Ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız, diğerlerinden farklı bir tatil yaşamak istemez miydiniz? İşte adrenalin dolu bir maceraya atılacağınız tatil yerleri;
Kapadokya/Nevşehir: Özellikle bahar mevsimlerinde oldukça keyifli olan Kapadokya, Peri bacalarının eşsiz manzarasıyla balonda gündoğumunu seyredebileceğiniz bir deneyim sunuyor. Bunun yanı sıra atlı safari yapabilir, trekking veya Göreme, Kızılçukur patikalarında bisiklete binebilirsiniz.
Babadağ/Muğla: Eğer yükseklik korkunuz yoksa ya da bununla başa çıkmak istiyorsanız Babadağ’daki yamaç paraşütü keyfini mutlaka deneyin.
turkiye_nin_adrenalin_yuklu_yerleri
Kaçkar/Rize: Kaçkar dağında yorucu ve bir o kadar da heyecan dolu olan tırmanışınızı yaparak bunaltıcı sıcaklardan biraz uzaklaşıp serinleyebilirsiniz.
Melen Çayı/Düzce: 13 km’lik parkurda ve rehber eşliğinde bir rafting için ideal bir yer burası.
turkiye_nin_adrenalin_yuklu_yerlerinde_tatil
Selçuk/İzmir: 3.650 metrede, uçaktan saniyede 200 km hızla, 45 saniye boyunca Efes harabelerinin üzerine atlayacağınız 20 dklık Skydive deneyimi yılın tüm stresinizi üstünüzden atacak.
Düden/Antalya: Düden Çayı üzerinde, Jet – Boat’la saatte 80 km hızla giderken 360 derecelik ‘Hamilton’ dönüşleri, ani manevra ve duruşlarla heyecan dolu anlar yaşayacaksınız.
turkiye_nin_adrenalin_yuklu_yerlerinde_tatil_yapmak

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir