Türkiye’de muhafazakar tatil en iyi nerelerde yapılır?

Türkiye’de muhafazakar tatil en iyi nerelerde yapılır?

İslami oteller; helal gıda standartlarına uygun restoranlar, bay ve bayan ayrı kompleksler, alkolsüz cafeleri ile son yıllarda muhafazakar kesim tarafından sıklıkla tercih edilen tesislerdir. Muhafazakar aileler için eski zamanlarda bu tarz oteller bulmak çok zorken günümüzde sayısı giderek çoğalan İslami oteller büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Peki ülkemizde muhafazakar tatil en iyi nerelerde yapılır?
Yalova: İstanbul’un karşı yakası Yalova’da deniz tatilinin yanı sıra termal tatil yapmanız da mümkün. En çok islami otelin bulunduğu şehir listesinde başı çeken Yalova’da Termal otel ve İslami otel konseptlerinin birleştirildiği 9 adet otel bulunuyor.

Antalya: Türkiye’nin tatil cenneti Antalya’da, her konseptte tatil yapmak mümkün. Bu yüzden bu güzel şehirde muhafazakar otel bulmakta da zorlanmayacaksınız.

Çeşme: Ege’nin en değerli mücevherlerinden biri olan Çeşme’de son yıllarda İslami tatil yerleri sayısında ciddi bir artış görülmekte. Yazın gözlerden uzak, kapalı ve rahat bir tatil yapmak istiyorsanız Çeşme’yi mutlaka tatil planlarınıza eklemelisiniz.

Bodrum: Türkiye’nin marka olmuş turizm ilçesi Bodrum’da da son yıllarda çok sayıda İslami oteller açıldı. Dünyaca ünlü plajları ve otelleri ile Bodrum, muhafazakar kesime de rahat bir tatil imkanı sunuyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir