Türkiye Satranç Şampiyonası Starlight Convention Otel’de!

Türkiye Satranç Şampiyonası Starlight Convention Otel’de!

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 1991 yılından bu yana, 65 farklı ilden 1559 sporcunun katılım gösterdiği Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası 24 – 30 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Bu muhteşem organizasyona ev sahipliği ise Starlight Convention Center Thalasso and Spa yapıyor!

 
310 bin M2’lik alana kurulmuş, 2008’den bu yana otelcilik sektöründe adından çok kez söz ettirmiştir. Öyle ki 1315 odası ile Akdeniz’in en yüksek yatak kapasiteli oteli unvanına sahiptir. Starlight Convention Center Thalasso and Spa bununla kalmayıp, 4 Profesyonel futbol sahası, ITF standartlarına uygun 30 adet toprak zemin tenis kortu, 2000 kişilik balo salonu, 1175 M2 giriş fuaye, 1300 M2 üst fuaye ile toplamda 9500 M2 lik ferah alanları, kongre stand ve kayıt alma alanı ile 30 adet çok amaçlı toplantı salonları ile kongre merkezi gibi muhteşem unsurlarıda bünyesinde barındırmaktadır.

 
Türkiye İş bankası ana sponsorluğunda 1559 sporcunun katılımı ile devam eden turnuva Starlight Convention Center Thalasso and Spa otelinde gerçekleşmektedir. 30 Ocak günü final maçının yapılmasının ardından, Türkiye şampiyonu belirlenecektir. Böyle anlamlı ve büyük bir organizasyonun, yine aynı güzellikte ve otel anlamında muhteşem özelliklere sahip Convention Center Thalasso and Spa otelde gerçekleşmesi de organizasyona farklı bir boyut kazandırmıştır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir