Türkiye ile Yunanistan arasındaki turizm ilişkileri gelişiyor!

Türkiye ile Yunanistan arasındaki turizm ilişkileri gelişiyor!

Türkiye ile Yunanistan arasındaki turizm ilişkilerinin gelişmesi amacı ile Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu Turizm Bölümü ile Aegean Airlines tarafından organize edilen Yunanistan’ın ve Aegean Havayollarının kış destinasyonlarının tanıldığı yıl sonu kokteyline İstanbul’da bulunan seyahat acentelerinin katılımı ile gerçekleşti. Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğunda yapılan kokteyle ilgi yoğundu.

Yunanistan’ın yanlızca bir yaz destinasyonu olmadığının özellikle vurgulandığı gecede; Kayak Sporu, Şubat’ta tüm Yunanistan’da kutlanan Apokries Karnavalı, Gastronomi gezileri, Golf Turları, Kongre gibi diğer olanaklar ile beraber Yunanistan’ın tüm yıl boyunca ziyaret edilebileceği aktarıldı.

Aegan Havayolları Türkiye Ülke Müdürü Veronika Mirey Göldağ yaptığı konuşmada Aegean Havayolları’nın İstanbul’dan günde 3, İzmir’den ise haftada 3 seferi ile kolaylıkla bunun gerçekleşebileceğinin altını çizdi. Star Allaince üyesi olan Aegean Havayolları’nın filosunda 58 uçak bulunmaktadır ve 44 ülkede 122 uluslararası uçuş ile beraber iç hatlarda ise 31 hatta uçuşu bulunmaktadır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir