Türk turistler yılbaşı için nereye gidiyor?

Türk turistler yılbaşı için nereye gidiyor?

Yeni yıla başka bir ülkede uyanmak  isteyenler için karar zamanı geldi. Uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner, yeni yıl tatilini planlayacaklar için,  Skyscanner üzerinden Türkiye’den en çok aranan yılbaşı rotalarını listeledi.
turk_turst_yilbasi_dusunce670x210cift-foto
Listede en başta Londra gelirken, Berlin, Moskova, Kiev ve KKTC olarak ilgi boyutuna göre sıralanıyor. İngiltere’de kış mevsimi Kasım ayında başlıyor. Fakat yağan yağmura rağmen eşsiz ışık gösterileri ilginizi çekebilir. Türklerin çok nüfus ettikleri Berlin’de ise yılbaşı kutlamaları Türkiye’de gibi geçiyor.
turk_turist_yilbasi_secenek_eglence670x210cift-foto
Her evin süslendiği Moskova’da ise soğuğa kara aldırış etmeden limitsizce eğlenebilirsiniz. 70 bin metrekarelik Kremlin Meydanı’nda artık gelenekselleşmiş kutlamaların yanı sıra Moskova caddelerinde sabaha kadar süren eğlencelere de katılmak mümkün. Türk seyahat severler için vazgeçilmez olan Kiev ise vizesiz olarak yılbaşı eğlencesini kutlayabileceğiniz hem ucuz hem de kaliteli bir şehir.
turk_turist_her_yerde_yilbasi670x210cift-foto
Sıcak yılbaşı alternatifi arayanların durağı ise Kıbrıs olacak. Muhteşem Akdeniz mutfağı ile dikkat çeken bu güzel ada, yılbaşına girmek için en sıcak, yakın ve güzel seçenekler arasında.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir