Türk pop müziğinin efsane grubu MFÖ, Mardan Palace sahnesini salladı!

Türk pop müziğinin efsane grubu MFÖ, Mardan Palace sahnesini salladı!

Türk pop müziğinin usta isimleri Mazhar, Fuat, Özkan (MFÖ), Mardan Palace Yaz Konserleri kapsamında gerçekleştirilen konserde, 40 yıllık sanat yaşamlarına damgasını vuran en güzel şarkılarını seslendirerek yerli ve yabancı tüm misafirlerin gönüllerini fethetti. Rock’n Coke sahnesini aratmayan, geceye özel devasa sahne dekoru ve devleşen performanslarıyla dinleyenleri coşturan MFÖ’nün, yaklaşık 1000 kişinin izlediği konserinde, birçok şarkısına hayranları eşlik ederek saatlerce dans etti.
mardan_palace_mfo_konseri
Usta sanatçılar, muhteşem gecede, ‘Yaşın 19’, ‘Ele Güne Karşı’, ‘Sarı Laleler’, ‘Ah Bu Ben’, ‘Ali Desidero’ ve ‘Yalnızlık Ömür Boyu’ gibi eski ve yeni albümlerinden sevilen şarkılarını söyledi. Misafirlere birlikte bir ses oyunu oynatan MFÖ, yeşil alanda yapılan konserde, kahkaha dolu dakikalar yaşattı. Konser sonunda alkış yağmuruna tutulan sanatçılar, yoğun ilgiden dolayı tekrar sahneye gelerek son bir şarkı ile konseri sonlandırdı.
mfo_mardan_palace
Ödüllü pastane ekibinin kendilerine özel olarak, çaldıkları enstrüman şekillerinde hazırladığı pastalardan ve otelde karşılaştıkları ilgiden çok memnun kaldıklarını belirten efsane grup, sahne sonrası kulisinde sevenlerini ağırladı…

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir