Türk Hava Yolları en büyük sporseveri ödüllendiriyor!

Türk Hava Yolları en büyük sporseveri ödüllendiriyor!

Türkiye’nin ulusal havayolu şirketi Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları, dünyanın en büyük sporseverini 28 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında 7 ülkede gerçekleşecek olan 10 spor etkinliğini seyretmeye; Messi ve Drogba ile tanışmaya çağırıyor! Bu kampanyaya tüm gerçek fanlar davet edildi. Kazanan da bizzat en büyük futbol isimleri Messi ve Drogba tanışma fırsatına sahip olacak. Katılmak için, sporseverler web sitesi üzerinden bir form doldurmanız gerekmektedir.
messi-ve-drogba
www.epicsportsfan.com tıklayarak,#EpicFan hashtag’ini Instagram, Twitter veya Vine’de en iyi aday olduklarını ispat edecek bir video veya fotoğraf paylaşacak. Adaylarda aranan özellikler ise Yaratıcı, Spor dalları ile ilgili engin bilgi sahibi, İngilizce (tercihen) konuşmaya yönelik olan spor, İletişim becerileri güçlü, Sosyal medyaya hâkim, Sorumluluk sahibi olması gerekiyor. Kazanan 24 gün boyunca Japonya, Hollanda, Almanya, İspanya, Fransa, Büyük Britanya ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde basketbol, ​​futbol, ​​tenis, golf spor etkinliklerine katılabilecek. Bir komite tarafından seçilen sporsever, etkinlik takvimi içerisinde bizzat Messi ve Drogba ile tanışma fırsatı olacak!

ww.epicsportsfan.com

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir