28.Uluslararası 2018 Alanya ETU Triatlon Avrupa Kupası ve Triatlon Türkiye Finali Yarışları kapanacak yollar ve program!

28.Uluslararası 2018 Alanya ETU Triatlon Avrupa Kupası ve Triatlon Türkiye Finali Yarışları kapanacak yollar ve program!

Türkiye’de triatlonun çıkış noktası olarak gösterilen ve Avrupa’nın da sayılı müsabaka alanı olarak lanse edilen Alanya’da bu yıl 28. si düzenlenecek olan Triatlon Avrupa Kupası ve Türkiye Triatlon Federasyonu Triatlon Aquathlon Final Müsabakaları’nın programı açıklandı.
Gün / Aktivite Zaman Yer
2018 Alanya ETU Triathlon Avrupa Kupası ve TTF türkiye finali (yaş grupları, yıldızlar ve M1,M2,M3)
21-22-23 Eylül 2018
20 Eylül 2018 Perşembe
Basın Toplantısı 13:00 Belediye Binası
21 Eylül 2018 Cuma
Bisiklet Tamir Bakım 06:00 – 18:00 Ana Alan
Bisiklet Parkuru Resmi Antreman (Elit & Genç) 06:30 – 07:00 TransitionAreafor Elite andJunioronly
Yüzme Antreman Seansı Elit & Genç 08:00 – 12:00 Kapalı Yüzme Havuzu
Yarış Paketlerinin Dağıtımı Yaş Grupları ve yıldızlar 10:00 – 17:30 Kültür Merkezi
Yüzme Parkuru Resmi Antreman ( Elit & Genç) 10:30 – 11:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Atlet Brifingi (Genç) 16:00 Kültür Merkezi
Atlet Brifingi (Elit) 18:00 Kültür Merkezi
Yarış Paketlerinin ve Yarış Numaralarının Dağıtımı (Elit & Genç) Atlet Brifinginden sonra Kültür Merkezi
Atlet Brifingi (Yaş Grupları ve yıldızlar) 18:00 Kültür Merkezi
Makarna Partisi 19:00 – 20:00 Kültür Merkezi
Cumartesi, 22 Eylül Yaş Grubu (Olimpik), Yıldızlar, Genç Bayan ve Elit Bayan

Bisiklet Tamir Bakım 06:00 – 20:00 Ana Alan
Yaş Grubu Olimpik Değişim Alanı Giriş 06:00 – 07:00 Değişim Alanı
Yaş Grubu Olimpik START 07:00 – 07:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Yüzme Antreman Seansı Elit & Genç 08:00 – 12:00 Kapalı Yüzme Havuzu
Yıldızlar Değişim alanı giriş 09:10- 09:50 Değişim Alanı
Yıldız Erkek START 10:00 Sahil (Galip Dere Plajı)
Yıldız Kadın START 10:45 Sahil (Galip Dere Plajı)
Genç Bayan Lounge girişi 11:15 – 12:00 Ana Alan
Genç Bayan Değişim Alanı Girişi 11:30 – 12:15 Ana Alan
Genç Bayan Yüzme Isınma 11:45 – 12:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
Genç Bayan Tanıtım Sıralama 12:20 Ana Alan
Genç Bayan START 12:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Elit Bayan Lounge girişi 14:15 – 15:00 Ana Alan
Elit Bayan Değişim Alanı Giriş 14:30 – 15:15 Ana Alan
Elit Bayan Yüzme Isınma 14:30 – 15:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
Elit Bayan Tanıtım Sıralama 15:20 Ana Alan
Elit Bayan START 15:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Ödül Töreni Genç Bayan & Elit Bayan 17:45 Finiş Alanı
Ödül Töreni Yaş Gurupları Olimpik 18:00 Finiş Alanı
TTF Yıldızlar final kürsüleri 18:30 Finiş Alanı

TTF Yaş grupları final kürsüleri 18:45 Finiş Alanı
Aquathlon Ulusal Şampiyonası Kayıtları 18:00-19:00 Kültür Merkezi
Aquathlon Ulusal Şampiyonası Birifingi 19:00 Kültür Merkezi
Aquathlon Ulusal Şampiyonası Makarna Partisi 19:30 Kültür Merkezi
Pazar ,23 Eylül – Yaş Grubu Sprint, Aquathlon, Genç Erkek ve Elit Erkek
Bisiklet Tamir Bakım 06:30 – 18:00 Ana Alan
Yaş grubu Sprint, &Paratriathlon Değişim Alanı Giriş 06:00 – 07:00 Değişim Alanı
Yaş grubu Sprint, &Paratriathlon START 07:00 – 07:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Aquathlon Ulusal Şampiyonası Start M1-M2-M3 09:00-11:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
M1 erkek 09:00 Sahil (Galip Dere Plajı)
M1 kız 09:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
M2 erkek 09:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
M2 kız 10:00 Sahil (Galip Dere Plajı)
M3 erkek 10:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
M3 kız 11:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
Genç Erkek Lounge Girişi 11:15 – 12:00 Ana Alan
Genç Erkek Değişim Alanı Girişi 11:30 – 12:15 Ana Alan
Genç Erkek Yüzme Isınma 11:45 – 12:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
Genç Erkek Tanıtım Sıralama 12:20 Ana Alan
Genç Erkek START 12:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Elit Erkek Lounge Girişi 14:15 – 15:00 Ana Alan
Elit Erkek Değişim Alanı Girişi 14:30 – 15:15 Ana Alan
Elit Erkek Yüzme Isınma 14:30 – 15:15 Sahil (Galip Dere Plajı)
Elit Erkek Tanıtım Sıralama 15:20 Ana Alan
Elit Erkek START 15:30 Sahil (Galip Dere Plajı)
Ödül Töreni Elit Erkek & Genç Erkek 17:45 Değişim Alanı
Ödül Töreni Aquathlon Ulusal Şampiyonası M1,M2,M3 18:15 Değişim Alanı
Ödül Töreni Yaş Gurubu Sprint 18:30 Değişim Alanı
Kapanış Töreni & Partisi 20:00
Kapanacak yollara dikkat
21 Eylül Cuma günü saat 06.00-07.30 Atatürk Anıtı-Yalı Taksi-Grand Kaptan Otel(Çift taraflı) trafiğe kapalı olacak. 22 Eylül Cumartesi günü saat 06.00 ile 18.00 arasında Deniz Taksi Kavşağı-Kuyular Önü-İskele Caddesi-Rıhtım-Villa Okan- Anıt Arası (yolun güneyi) Atatürk Anıtı-Yalı Taksi-Grand Kaptan Otel (çift taraflı) trafiğe kapalı olacaktır. 23 Eylül Pazar günü saat 06.0 ile 18.00 arasında Deniz Taksi Kavşağı-Kuyular Önü-İskele Caddesi-İskele Caddesi-Rıhtım-Villa Okan Anıt Arası(Yolun Güneyi) Atatürk Anıtı-Yalı Taksi-Grand Kaptan Otel (çift taraflı) trafiğe kapalı olacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir