Tripinview.com nedir?

Tripinview.com nedir?

TripInView.com dünya üzerinde tatil yapılabilecek  Kuzey Doğu Asya’dan başlayarak Akdeniz, Karayıplar gibi en popüler sahilleri , tüm yaz tatili hedeflerini kapsayacak  ve ilerleyen zamanlarda bütün dünyadaki destinasyonları tanıtacak bir web sitesidir. Tüm ülkelerin kıyılarını hava fotoğrafları ve video yoluyla en iyi yaz tatili seçimleri için tatilcilerin odak noktasına koyarak gösteren uluslararası bir projedir. Şimdiye kadar, Yunanistan ve Malta’nın tüm sahil şeridi ve Fransa’nın Akdeniz kıyılarını en kapsalı şekilde sunan TripInview, kullanıcılara sunduğu resim ve videolar ile çok yararlı bir sitedir.
Tripinview-nedir
Çok yakında Akdeniz’in Fransa’ya ait adası Korsika,  İtalya’ya ait Akdeniz’in en büyük adası Sicilya ve Sardinya, 
İspanya’nın Akdeniz kıyısında bulunan Balear Adaları için tüm tatilciler TripInView ile keşfedebilecek. Eşsiz bir görsel içeriklerle Dünya’nın birçok noktasında bulunan tatil yerlerini keşfedebileceğiniz Tripinview.com sitesinde şuan İngilizce ve Yunanca dillerinin çeviri özelliği mevcuttur. İlerleyen zamanlarda Türkçe, Almanca gibi birçok dilin site kullanıcıları için erişime açılacağı düşünülüyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bir Yorum

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir