Travel Turkey Izmir Fuarı ( 4 – 7 Aralık 2014 )

Travel Turkey Izmir Fuarı ( 4 – 7 Aralık 2014 )

(TÜRSAB)Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. ve İZFAŞ ortaklığı ile bu yıl sekizinci kez düzenlenecek uluslararası “Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı” 04 – 07 Aralık 2014 tarihleri arasında, İzmir Uluslararası Fuar alanında gerçekleşecektir.
Travel-Turkey-2014_2
Geçtiğimiz sene düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı, 60’ın üzerinde destinasyon, 22 ülkeden 867 katılımcı 26.487 ziyaretçiyi biraraya getirmiştir ve yakalamış olduğu başarı grafiği ile dikkatleri toplamıştır.
Tüm dünyayı etkileyen ekonomik krize rağmen büyümesini sürdüren Türk ve dünya turizm sektörünün; etkin konferans programı, başarılı organizasyonu ve seçkin konukları ile ön plana çıkan ve en önemli buluşma noktalarından biri olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı, İTALYA’ nın PARTNER ÜLKE olarak katılımıyla 2014 senesinde de; 5 salonda 900’ün üzerinde firma ve ciddi sayıda yurtiçi ve yurtdışı katılımıyla büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe ününü artırmaya devam edecektir.
Travel-Turkey-2014_1
Türkiye’nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacaktır.
Gerek yurtiçinde gerekse de uluslararası katılımcı ve ziyaretçilere tanıtımınız; yeni işbirlikleri gerçekleştirmeniz ve var olan ilişkilerinizin geliştirilmesi adına; turizm sektörümüzü bir araya toplayacak olan fuarımıza katılımınızın son derece faydalı olacağı düşünülmektedir.
2012 yılında başlayan Kosgeb‘in desteği 2014 yılında da devam edecektir. Fuarımıza katılım ile birlikte Kosgeb’e yapılacak başvurular doğrultusunda, Kosgeb’in fuar sonrası m2 başına verdiği 80 TL’lik teşvikten yararlanılabilecek olup, fuarımıza katılım gösterecek firma sahiplerinin sınırlı sayıdaki KOSGEB desteklerinden faydalanabilmeleri için, KOSGEB il temsilciliklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.
Travel Turkey İzmir fuarı kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da, dünyanın çeşitli ülkelerinden fuarımızı ziyarete gelecek uluslararası turizm profesyonelleri, katılımcı firmalarla işbirliği yapmak üzere fuara davet edilecektir. Gerçekleştirilen bu özel program çerçevesinde, yurtdışından gelecek olan özel delegasyonla fuar alanında stand sahibi turizmcilerimiz biraraya gelerek profesyonel bir ortamda iş bağlantıları yapmaları ve ülkenin turizm gelirlerini artıran sözleşmelere imza atmaları hedeflenmektedir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir