Tokyo’da bulunan Yawarakan’s Café yalnızca oyuncaklara hizmet veriyor!

Tokyo’da bulunan Yawarakan’s Café yalnızca oyuncaklara hizmet veriyor!

Japonya’da peluş oyuncaklara olan düşkünlük çok fazla. Yalnızca çocuklar değil, yetişkin kadınların da %85’i en az bir peluş oyuncağa sahip. %60’lık kesimin de tüm yatağını peluş oyuncaklarla doldurarak, bu peluş oyuncak biriktirme işini daha da abarttığı sonucuna varılmıştır. Peki bu kadar yaygın olan peluş oyuncak düşkünlüğü olur da bunun bir pansiyonu olmaz mı?
pelus_oyuncak_pansiyonu
Merak etmeyin Japonlar onu da düşünmüş ve Tokyo’da Yawarakan’s Café adlı bir pansiyon açarak, yalnızca peluş oyuncaklara hizmet vermeye başlamışlar. Yani pansiyonun hedef kitlesi peluş oyuncaklarına insan muamelesi yapan insanlar. Bu Pansiyona kargoyla gönderdiğiniz peluş oyuncaklarınız gelince, ilk olarak yaban mersini aromalı smoothie ikramı yapılıyor. Ana yemek ise pirinçli omlet, tatlı olarak da reçelli pankek ikram ediliyor.
pelus_oyuncak_pansiyonu_tokyo
Aşçı da, Hebi-Chan adında bir peluş oyuncak. Yemekler bittikten sonra, garson Saru Hasegawa da kahve ikramı yapıyor. Yemekler bitip, tabaklar silip süpürüldükten sonra küçük bir animasyon programı da yer alıyor. İsteyen masal saatine katılıp, uyumadan önce masal dinliyor, isteyen de kağıt oyununa katılıyor. Gecenin bitiminde de, herkes yatağına yatırılıyor.
pelus_oyuncak_pansiyonu_japonya
Oyuncağınızın bu pansiyonda 1 gece geçirmesinin bedeli 40 dolar. Oyuncaklarınızın Pansiyonda kaldıkları süre boyunca ne kadar eğlendikleri fotoğraflarla belgeleniyor ve isteyenler bu fotoğrafları kafenin web sitesinden indirebiliyor. Oldukça ilginç gelse de bu durum, rezervasyonlar eylül ayı ortasına kadar dolu.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir