Titanic kalitesiyle şimdi de golf zamanı!

Titanic kalitesiyle şimdi de golf zamanı!

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels, başarılı işbirliklerine imza atıyor ve her geçen gün daha da büyüyor. Titanic Hotels, zincirine bir halka daha ekliyor ve golf turizmine dev bir adım atılıyor. Royal Turizm A.Ş ‘nin Antalya Belek’te bulunan Türkiye’nin ilk 27 delikli golf sahası grup tarafından satın alınmış olup bundan sonra Titanic Golf Club olarak misafirlerini ağırlayacaktır. Golf turizmine büyük katkı sağlayacak olan Titanic Golf Club, konuklarına Titanic Hotels’in kusursuz hizmet anlayışını da sunacak.
titanic_hotel_golf_zamani
İngiltere’nin ünlü Hawtree golf sahası mimarları tarafından toplam 110 hektarlık arazi üzerine inşa edilen Titanic Golf Club, 1997 yılından bu yana uluslararası şampiyonalar dahil olmak üzere seçkin ziyaretçilere hizmet veriyor. İlk yapım aşamasında Avrupalı golf sporcularının eğilimleri dikkate alınarak planlanan sahalar, 3 seçenekli 9 delik “Championship” düzenlemesi ve değişken 18 delik olanağı gibi önemli teknik özellikleri ile golf tutkunlarının buluşma noktası olma özelliğini sürdürüyor. Antalya’nın incisi Belek bölgesinin denize kıyısı olan tek sahası ve her çukurda farklı peyzaj özellikleri taşıyacak Titanic Golf Club The Mediterranean 1-18, The Forest 10-27 ve The River 19-9 kombinasyonları ile 3 ayrı sahada golf oynama fırsatı sunacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir