Titanic Deluxe Bodrum; sezona hazırlanıyor!

Titanic Deluxe Bodrum; sezona hazırlanıyor!

2016 yılında hizmete giren ve ilk sezonunda misafirlerin büyük beğenisini kazanmayı başaran Titanic Deluxe Bodrum, 2. Sezonuna 17 Nisan’da “Merhaba” diyecek. Hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü tesiste misafirleri yenilikler de bekliyor. 2016 yazına damgasını vuran Titanic Deluxe Bodrum cemiyet hayatından birçok ismin de tercihi oldu.

Berlin’e gidip de Hasır Restoranlarda yemek yemeyen yoktur. 1970’lerde Berlin’de açılan ve başta döner olmak üzere geleneksel Türk lezzetlerini Almanya’ya tanıtan restoran olarak ün yapan Hasır Restoran, Titanic Deluxe Bodrum’da da hizmet vermeye başlayacak. Geleneksel Türk mutfağının en güzel lezzetlerini sunan kalitesi tescilli Hasır Restoran, özel ortamı ve büyüleyici Ege manzarası ile ayrıcalıklı bir akşam yemeği için misafirlerini bekliyor.

Titanic Deluxe Bodrum’da eğlence bu sezon da tüm hızıyla devam edecek. Geçtiğimiz sezon Yaz Konserleri ile de gündemden düşmeyen otel 2017’de de İskender Paydaş ve Ege gibi usta sanatçıların yanı sıra Melis Dağ, Onur Mete & Sibel Mirkelam gibi genç yıldızlar ile Kübalı müzik grupları ve renkli partiler ile müzik ve eğlence zirve yapacağa benziyor…

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir