THY’den Miami için rekor rezervasyon!

THY’den Miami için rekor rezervasyon!

Türk Hava Yolları, 11 Eylül 2001’de ki ABD’deki ikiz kule terör saldırılarının hemen ardından durdurduğu Miami seferlerine 25 Ekim 2015 tarihinden itibaren tekrar başlayacağını bildirdi. Haberin ardından Miami hattı için sadece 2 haftada 5 binden fazla rezervasyon gerçekleşti.

THY’nin Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, Kasım ayında Miami’nin sezonun kasım ayında başladığına dikkat çekerek şöyle konuştu:
“THY olarak Miami hattına hızlı bir giriş yapıyoruz. Kasım ayı, yüksek sezonun başlangıcı. Zaten iki haftada aldığımız 5 bin rezervasyon da bunun göstergesi. İstanbul’dan Miami uçuşlarına her gün uçarak başlıyoruz. THY için çok önemli bir hat olacağına inanıyoruz.”
Miamires
Hürriyet’ten Tolga Özebek’in haberine göre; Ahmet Olmuştur, THY’nin Küba planlarını şöyle anlatıyor:
“Küba bizim için ciddi bir potansiyele sahip. Ancak trafiğin tüm yıla yayılmaması en büyük dezavantaj. Beşince trafik yani Havana’dan devam edilecek diğer bir nokta ve arada yolcu taşıma gibi haklar alınabilirse Havana seferleri başlayabilir. Gerek THY, gerekse de Dışişleri Bakanlığı bu konuda yoğun temasta; görüşmeler sürüyor.”

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir