THY, yolcularının bagajını otele kadar taşıyacak olan miniport sistemini hayata geçirdi!

THY, yolcularının bagajını otele kadar taşıyacak olan miniport sistemini hayata geçirdi!

Türk Hava Yolları’ndan, uçuş deneyimini kusursuzlaştırmak adına bir yenilik daha geldi! Yolcularının şehri rahat gezmeleri ve alışveriş yapmalarına olanak sağlamak için AHL’de ücretsiz bagaj hizmeti “Miniport”u hayata geçiren Türkiye’nin bayrak taşıyıcı şirketi Türk Hava Yolları, uygulama kapsamını genişletti. Artık Türk Hava Yolları yolcuları, bagajlarını anlaşmalı otellere de bırakabilecek ve uçuşları öncesinde ve sonrasında rahatça hareket edebilecek.

Yeni anlaşmalar ile birlikte, otel –havalimanı – otel arasında da hizmet vermeye başlayan uygulama; Marriott, The Ritz Carlton ve Pera Palace otellerinde sunulacak. Türk Hava Yolları yolcuları, seyahatleri öncesinde veya sonrasında belirtilen otellerden birinde konaklıyorsa otelin resepsiyonuna ya da Miniport ofislerine bagajlarını teslim ederek uçuşları sonrası ya da uçuşlarına kadar olan zamanı kendilerine ayırabilecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir