THY : Türkiye’yi hayal edin!

THY : Türkiye’yi hayal edin!

Birkaç gündür Türk Hava Yolları’nın Türkiye ve diğer ülkelerde ki şehirlerle ilgili yaptığı tanıtım kliplerine yer vermiştik. Şimdi bunlara bir yenisini daha ekliyoruz. Türk Hava Yolları ile “Türkiye’yi hayal edin!” çerçevesi içerisinde çekilmiş bu müthiş klip Türk Hava Yolları’nın bu tarz medya işlerine ne denli bütçe ayırdığını göstermektedir. Ciddi anlamda üzerine yoğunlaştığı tanıtım klipleri ile amacına en iyi bir şekilde ulaşan THY’nın birçok yabancı Travel bloglarnda da üst sıralarda haberine rastlamaktayız. Tanıtım klibinin yayınlandığı sitelerde fırsat bulduğunuzda Türkiye’yi ziyaret etmelisiniz başlıklarıyla yapılan site haberlerini görmekte ayrı bir gurur verici geliyor.  İşte THY’nin ” Türkiye’yi hayal edin!” tanıtım klibi!…

Bize göre gayet başarılı gözüküyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı paylaşın…

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bir Yorum

  1. Müzeyyen Nebioğlu
    22 Ocak 2015

    Başarılı olmuş fakat İstanbul, Bursa, Konya, Erzurum, Ankara, Nevşehir, Mardin vs… gibi şehirler daha iyi tanıtılabilirdi.

    Cevapla

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir