The Blue Bosphorus Hotel by Corendon’da büyüleyici tatil!

The Blue Bosphorus Hotel by Corendon’da büyüleyici tatil!

Ege’nin turizm anlamında büyüleyici güzelliklere sahip Muğla’nın ilçesi Bodrum, ülkemizin bacasız sanayi anlamında büyük kaynaklarındandır. Yerli ve yabancı Dünyanın dört bir yanından yaz mevsimi ağırlıklı olarak pek çok misafiri ağırlıyor. Böyle güzel bir turizm merkezinde ise gerek tecrübesiyle gerekse aliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan The Blue Bosphorus Hotel by Corendon, uçsuz bucaksız Ege Denizi’yle aranızda bir köprü oluşturuyor. Eşsiz güzellikteki manzarası sizi yazın farklı bir tatil deneyimine davet ediyor.
The-Blue-Bosphorus
Ege’nin en derin masallarını lüks bir şekilde rahat ve şık tasarımlarıyla bir Ege masalının içindeymiş gibi hissedeceğiniz The Blue Bosphorus Hotel by Corendon ile mandalina bahçelerine komşu olarak geçireceğiniz, taptaze bir tatil sizleri bekliyor. Özellikle su sporları tutkunlarının en çok tercih ettiği yerlerden biri olan Bodrum’da, siz de The Blue Bosphorus Hotel by Corendon aracılığıyla aktivite dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Corendon Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir