Tempo Travel dergisinin kapağında Sinop!

Tempo Travel dergisinin kapağında Sinop!

Türkiye’nin turizm dergisi TEMPO TRAVEL, ITB Berlin Fuarı için hazırlamış olduğu özel sayının kapağında İstanbul, Antalya’nın tarihi Kaleiçi, Belek ve Muğla-Bodrum, Sinop, Bursa, Erzurum, Seferhisar, Heybeliada, Alaçatı gibi ülkemizin önemli destinasyonları yer aldı. Kapakta ülkemizin turizm yerlerinin yanı sıra kültürü ve toplumsal değerleri açısından önemli bir yere sahip olan şehirlere fotoğraflar ile yer vermesi de dikkatlerden kaçmadı.
sinop_gezilecek
TEMPO TRAVEL dergisi “Karadeniz’de Avrupa İzlenimi” adıyla attığı başlığın hemen altında da Karadeniz ve Sinop’un kendine özgün renkleri, mavisi, yeşili, ormanları ile şairlerin “ebedi sevgilerin adası” olarak tanımladı. Diğer bir yanda da insanlarının birbirleri arasındaki ilişkileriyle ilgili olarak Sinop’taki dostluğa değinerek Türkiye’nin en “mutlu kenti” unvanını taşımayı hak ettiğini belirtiyor. Sinop Belediye Başkanlığı’nın katkıları ile hazırlanan bu özel sayıdaki Sinop içeriği 12 sayfalık bölümde il bir bütün olarak ele alınıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir