Tekrar Flappy Bird Heyecanı

Tekrar Flappy Bird Heyecanı

Yapımcısı tarafından Android ve Apple İOS’a verilen ve sadece ilk zamanlarda bile 500.00 dolar geri getiren oyun daha335x210(Kare-Foto)flappy-bird sonra şaşırtıcı şekilde kaldırılmıştı. Pekte yeterli grafiklere sahip olmasada, hırs verici özelliği nedeniyle mobil oyunlar kategorisinin ilk sırasında yer almıştı. Fakat çok geçmeden yapımcısı şu açıklamalar ile oyunu piyasadan çekti; “İnsanların rekor kırma ve birbirlerine garipçe üstünlük sağlama çalışmalarından utanıyorum”.
Talebin artması ile oyun geliştirilerek Amozon Fire Tv üyeleri için yeniden kurgulandı. Her zamankinden daha iyi seçeneklerle birlikte oyuncuların önüne tekrar sunuldu. Bununlada kalmayan oyuncular şimdiden aralarında turnuvalar düzenlemeye başladılar. Tasarlanan yeni yapımın Eylül ayına kadar diğer özelliklerininde geliştirilmesiyle birlikte Apple iOS ve Android’e geri gelmesi bekleniyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir