Teknolojisi sarsacak yer çekimsiz kılıf geliyor!

Teknolojisi sarsacak yer çekimsiz kılıf geliyor!

Yer çekimsiz telefon kılıfları için hazırlıklı olun! Bu özel kılıf Iphone 5, Iphone 6 ve Galaxy S6 serileri için yolda. Telefonunuzu istediğiniz yere yapıştırabilir, istediğiniz gibi fotoğraf çekebilirsiniz. Bu yeni kılıf yurt dışında oldukça ilgi görmüş durumda. Türkiye’ye yakında gelmesi beklenen bu kılıf çok dikkat çekeceğe benziyor. Telefonunuzu ev işi yaparken duvara yapıştırmak veya düşmesini engellemek için her hangi bir yere yapıştırmak ister misiniz ?
yerçekimsiz_telefon_kılıfı
Bu kılıflar düz duvara, aynaya, cama rahatlıkla yapışabiliyor. Tatilinizi telefonunuza bir şey olacak diye korkmadan geçirebilirsiniz artık! Sahile istediğiniz gibi götürebilir, şezlongunuza yapıştırabilirsiniz. Telefonlarınız yere düşmeyecek ve ekranları patlamayacak ya da zarar görmeyecek. Ne kadar güzel bir haber değil mi? Yer çekimsiz kılıfların diğer telefonlar için de yapılacağı konuşuluyor. Umarız kısa zamanda bu kılıflar herkesin işine yarar.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir