Teknolojinin devi kıvrılan telefonlar!

Teknolojinin devi kıvrılan telefonlar!

Telefonlar artık günümüzün son teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Her birimizin elinde neredeyse en son model telefonlar var. Son teknoloji kullanılmasına rağmen yere düşünce telefon direkt patlayabiliyor, ekranı çatlıyor ya da kırılıyor, parçalanıyor. Bazı üreticiler de bunu durdurmak için kıvrılabilen telefon üretmeye çalışıyorlar. Telefonların şöyle güzel bir özelliği var istediğiniz şekli alabiliyor! Büyük ya da küçük olsun film veya dizi izlerken, oyun oynarken, haber okurken telefonu kendi pozisyonunuza göre ayarlayabiliyorsunuz. Sanki lastik gibi. kıvrılçift
Firmalar telefonların yere düştüğünde hiç bir şey olmayacağını da garanti ediyor. İnanılır gibi değil! Telefonu düşürdüğünüzde üzülme, telaşlanma derdine son! Bu akıllı telefonlar sayesinde istediğiniz şekle sokabilecek, cebinize sığmıyorsa kıvırıp koyabileceksiniz. Firmalar bir kaç yıla kadar telefonları piyasaya süreceklerini duyurdular. Eksiksiz ve hatasız olarak sürülecek bu telefonlar teknolojinin son devi olarak görülüyor. Yeni bir çağın bile başlangıcı olabileceği konuşuluyor. Eğer telefonunuzu düşürmekten, ekranının çatlaması ya da kırılmasından bıktıysanız bu telefonları beklemelisiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir