Tatilinizi kolaylaştıracak en iyi 5 mobil uygulama!

Tatilinizi kolaylaştıracak en iyi 5 mobil uygulama!

Tatil yolculuğuna çıkmadan önce ya da  yolculuk esnasında ve sonrasında bu seyahatinizi bir hayli kolaylaştıracak ve daha keyifli hale getirecek akıllı telefon uygulamaları vardır. Sizde bir akıllı telefona sahipseniz, tatil seyahati ve sonrası için Skycanner’in belirlediği o en iyi mobil uygulamalara göz atmakta fayda var!
1. Evernote
Tatil planını yaptığınız andan itibaren, otel bilgisidir, uçuş bilgisidir, adres vs derken epey bir not almak zorunda kalacaksınız. Ve her birini bazen bir arada toplamak ya da kaybolmasını izlemek elde değil… Evernote ufak ufak notları telefonunuza kaydetmenize olanak sağlayacak pratik kullanımı ve işlevselliğiyle ön plana çıkıyor.
2. TripAdvisor
TripAdvisor.com’un mobil uygulaması olan bu uygulama sayesinde, gideceğiniz yer hakkında geniş bilgilere, kullanıcı yorumlarına ve gezilecek yerlerin geniş bir listesine ulaşabilirsiniz. Yine kolay bir kullanıma sahip bu uygulama milyonlarca tatil rotası ve gezilecek yerleri bünyesinde barındırıyor.
mobil-uygulama
3. Google Maps
İnternet bağlantınız olmasa dahi, Google Maps’in “çevrim dışı” çalışma özelliği ile daha öncesinde işaretlediğiniz hedefi gps erişimi sayesinde bulabilmenize olanak sağlıyor. Gideceğiniz tatil rotasına daha kısa ve daha kolay ulaşmanızı sağlayacak bu uygulama öneriler arasında olmayı hak ediyor.
4. Google Translate (çevrim dışı sözlük)
Yurt dışı bir tatil veya seyahate çıkıyorsanız, o ülkenin dilini bilmiyor olabilir ya da bilmediğiniz kelime olacaktır. Bu durumda Google Transtlate uygulamasının çevrim dışı çalışan uygulaması ile internet olmasa dahi çeviri yapabilirsiniz.
5. TripTracker
iPhone mağazalarında bulabileceğiniz basit bir uygulama olan çok sık seyahat edenler için tasarlanmış kolay erişim ile uçuşunuzun kapı numarası, rötarlar ve iptaller gibi sık güncellenen bilgileri takip edebilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir